نسخه آنلاین کسب و کارتان را راه اندازی می نمایم

انتخاب دامنه

انتخاب هاست و دامنه مناسب تاثیر بسیار زیادی در رشد و محبوبیت کسب و کار شما دارد. انتخاب دامنه مناسب باعث جذب بیشتر مخاطبان می شود. ما در بخش آکادمی به تمامی نکات انتخاب دامنه مناسب پرداخته ایم لطفا قبل از انتخاب دامنه حتما مطلب را مطالعه بفرماید.

طراحی مناسب سایت یا فروشگاه اینترنتی

امروزه آسان ترین روش و بی هزینه ترین راه جستجو در اینترنت برای یافتن نیازها است. اولین برخورد مخاطبان قبل از ورود به شرکت ، فروشگاه و یا … مشاهده سایت شما است. گرافیک سایت ، محتوا و … در ذهن مخاطب تصویر سازی ذهنی از کسب و کار شما می باشد. با ارائه سایتی بی نقص این فرصت را به کسب و کار خود بدهید تا افراد بیشتری را جذب و تبدیل به مشتری نماید.

نسخه آنلاین کسب و کارتان را راه اندازی می نمایممخاطبان را جذب می نمایم

بهینه سازی برای موتور های جستجو

اگر سایت شما در رتبه اول نتایج گوگل مشاهده می شد چه اتفاقی می افتاد؟ تعداد کاربران افزایش می یافت و در نتیجه بازدید از خدمات و محصولات بیشتر و منجر به افزایش فروش می شد. زیرا افراد بدون محدودیت زمان و مکان نیازهای خود را در موتورهای جستجو یافت می کنند بنابراین فرصتی فوق العاده برای دیده شدن است.

بهینه سازی برای کاربر

کاربران سرمایه های اصلی کسب و کار شما می باشند اما آیا سایت شما فاکتورهای لازم برای جذب کاربر را دارد؟ کاربرپسند بودن سایت سهم بالایی در فروش محصولات سایت دارد. از طریق پیاده سازی روش های UI (یوزر اینترفیس) عملکرد کاربر را برای رسیدن به هدف هدایت کرده و همچنین از طریق UX (یوزر اکسپرینس) تجربه کاربر را مورد بررسی قرار داده و در نهایت آن را بهبود می بخشیم.

از سرمایه شما نگهداری می کنیم

مدیریت و نگهداری

مدیریت و به روز رسانی سایت های طراحی شده توسط ایتروز در صورت عدم مدیریت از طرف کارفرما از طریق ایتروز قابل مدیریت می باشد. پشتیبانی به صورت رایگان و سفارشی قابل انجام است.

مشاور و مجری تجارت آنلاین

خدمات پس از فروش

خدمات قوی تضمین کیفیت سرویس ها است

پشتیبانی

رسیدگی سریع به درخواست ها و مسائل فنی

آکادمی

همراه مطالب تجارت آنلاین، ارتقا دانش مشتریان