سوالات پرتکرار کاربران ایتروز

پکیج ها دارای هاست و دامنه هستند؟

بله ، تمامی پکیج های پایابیز و پایاشاپ دارای دامنه و هاست رایگان می باشد. برای اطلاع که چه دامنه هایی رایگان هستند ، میزان فضای هاست چقدر است و یا هر یک از پکیج ها چه امکاناتی دارند به قسمت مقایسه پکیج ها مراجعه فرماید.

هزینه پکیج ها سالیانه است؟

خیر ، هزینه پکیج یکبار پرداخت می گردد و تنها سالیانه هزینه تمدید هاست و دامنه به قیمت روز محاسبه و پرداخت می گردد. در صورت عدم پرداخت متاسفانه سرویس شما همراه اطلاعات آن از دسترس خارج می گردد.

آیا برای مدیریت سایت دانش طراحی سایت نیاز است؟

خیر ، شما بدون نیاز به دانش طراحی سایت می توانید وب سایت ، فروشگاه اینترنتی و اپلیکشن خود را مدیریت نماید. آموزش پنل مدیریت توسط پرسنل ایتروز طی جلسات حضوری برگزار می گردد.

روند طراحی سایت چگونه است؟

قالب ها به صورت اختصاصی ارائه می شود و پس از اعمال تغییرات و تائید نهایی کارفرما کدنویسی و برنامه نویسی آغاز می گردد که به صورت آنلاین روند تکمیل پروژه قابل مشاهده است. در نهایت پس از ورود محتوا و تائید نهایی بر روی دامنه اصلی قرار خواهد گرفت.

تجارت آنلاین چیست؟

تجارت آنلاین شامل مجموعه روش های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی است که طراحی سایت برای کسب و کار شما با توجه به استانداردهای لازم برای افزایش فروش برنامه ریزی و پیاده سازی می گردد.

تفاوت قیمت پکیج ها در چیست؟

تفاوت قیمت پکیج ها در امکانات استفاده شده در آنهاست و متخصصین ایتروز بر اساس تجربه و نیاز شروع کسب و کار تا زمان گسترش آن تجارت امکانات نرم افزاری و سخت افزاری کاربردی و با کیفیت ارائه می نماید.

کیفیت پکیج ها

هدف ما پیاده سازی روش صحیح تجارت شامل، طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی، و گسترش تجارت برای شرکت های کوچک و بزرگ در فضای مجازی است. لذا امکاناتی که بر روی پکیج ها قرار گرفته در مواردی مرتبط با طراحی سایت و یا فروشگاه اینترنتی نمی باشد مانند نصب گواهینامه SSL و تنها برای ارائه سایت رقابتی برای تجارت شما می باشد.

خدمات پس از فروش پکیج ها

تمامی پکیج ها بر روی هاست های رقابتی (کیفیت بالای سخت افزاری و کانفیگ حرفه ای) قرار دارند که کمک می کند در کنار سئو پایه نتیجه و پیشرفت بهتری در رشد و ماندگاری سئو کلمه کلیدی ایجاد شود. همچنین تمامی پکیج ها شامل یک سال گارانتی رایگان و پشتیبانی می باشند.

تفاوت سئو پایه و سئو کلمه کلیدی

در سئو پایه معماری وب سایت بر اساس تکنیک ها و روش های موتورهای جستجو کدنویسی و پیاده سازی می شود و این امر باعث تاثیر مستقیم در افزایش امتیاز و رتبه در موتورهای جستجو می گردد. اما سئو کلمه کلیدی کمک می کند کلمه و لینک مورد نظر شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود مانند کلمه "تجارت آنلاین" که سایت ایتروز در صفحه اول گوگل قرار دارد. توجه داشته باشید سئو پایه ماندگاری کلمه کلیدی را به شدت افزایش می یابد. همچنین باعث بهبود رتبه مابقی صفحات سایت می شود.

ما پرسش های پرتکرار را در نگاه عموم قرار می دهیم. اگر اطلاعات فوق مفید نبود لطفا پرسش خود را برای ما ارسال نماید.

ارسال پرسش