درباره ما

ایده تجارت روز با برند تجاری “ایتروز” دارای نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجوز رسمی از وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده است.

ایتروز بر این باور است بقا، رشد و توسعه در گرو برآوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنهاست و این امر از طریق عرضه خدمات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های مشتری میسر می شود. ایتروز با استراتژی مشتری مداری و بهره گیری از تیم علمی و نیروهای تحصیل کرده دانشگاهی اقدام به ارائه خدمات در سه بخش تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی و طراحی نموده است.


خدمات ما در یک نگاه :

خدمات وب : ارائه خدمات ثبت دامنه های بین المللی و آی آر همچنین ثبت هاست های پرقدرت لینوکس بر روی سرورهای داخل کشور.
طراحی : طراحی انواع سایت های داینامیک و استاتیک، طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید.
افزایش ترافیک : بهینه سازی سایت و رابط کاربری
پشتیبانی و نگهداری : آنالیز و تحلیل همچنین مدیریت و نگهداری سایت.


چشم انداز :

ایتروز با بکارگیری از ایده های روز دنیا ( تلفیق فناوری و تبلیغات ) افق روشنی از شیوه های نوین پیاده سازی روش صحیح نسخه آنلاین کسب و کار در سطح مشاوره و اجرا برای مشتریان خود ترسیم می نماید.


پیام مدیریت :

در آینده پیش رو رسانه های اجتماعی جایگزین رسانه های جمعی شده، لذا همین امر باعث تغییر شگرف در تبلیغات و بازاریابی می شود. بدین واسطه معرفی خدمات و محصولات در عصر ارتباطات با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی به لازمه بهره مندی از شیوه های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی میسر می گردد.

مهندس نصرالله عماد مستوفی
(رئیس هیت مدیره و مدیرعامل)

همراه شما در تجارت آنلاین

ارائه دهنده خدمات وب ، افزایش ترافیک ، توسعه سایت ، پشتیبانی و نگهداری