طراحی تحت وب

تلفیق هنر و خلاقیت حاصل طرح های جذاب در طراحی تحت وب تاثیر مستقیم بر مخاطب

مشاوره رایگان ۶۸ ۱۳۲ ۸۶۰ (۰۲۱)

طراحی اینفوگرافیک

طراحی اینفوگرافیک به دلیل تلفیق محتوا و تصاویر مرتبط برای استفاده در سایت و شبکه های اجتماعی کمک می کند مخاطبین درک بهتری از مطالب داشته باشند. از طریق اینفوگرافیک که این روزها بسیار شیوه محبوبی در جهان می باشد می باشد مطالب مهم را به بهترین شکل به مخاطبان منتقل کنید.

نمونه اینفوگرافیک
نمونه قالب ایمیل تبلیغاتی

طراحی قالب ایمیل تبلیغاتی

طراحی قالب ایمیل های تبلیغاتی عامل بسیار موثر برای جذب مخاطبان به مشتری می باشد. برای مثال طراحی قالب ساده ایمیل در مقایسه با قالب واکنش گرا باعث می شود در تمامی دستگاه ها ایمیل تبلیغاتی به صورت مناسب دیده شود و از این طریق افراد بیشتری پیام ایمیل تبلیغاتی را دریافت می کنند البته نکات دیگری در طراحی قالب ایمیل تبلیغاتی وجو دارد که در پروژه ها اعمال می شود.

طراحی بنرهای مناسبتی و اختصاصی

طراحی بنر های مناسبتی همراه با ایده های بازاریابی و استفاده از آن در سایت و شبکه های اجتماعی باعث افزایش بازدید سایت و فروش می شود. طراحی بنر های اختصاصی از فعالیت ، معرفی خدمات ، معرفی محصولات همراه با عکاسی و ویراش حرفه ای آن پل ارتباطی شما با مشتریان می باشد. با طراحی بنرهای مناسبتی و اختصاصی هدفمند علاقه خرید را در مشتریان افزایش دهید.

نمونه طراحی بنرهای مناسبتی و اختصاصی
نمونه بنر متحرک

طراحی بنرهای متحرک

طراحی بنر های متحرک برای تبلیغ محصولات یا معرفی خدمات در فرمت های GIF ، MP4 و FLASH برای استفاده در تبلیغات و همچنین شبکه های اجتماعی به کار می روند. برای مثال طراحی بنر متحرک برای تبلیغ محصولی خاص برای تبلیغات در برترین سایت های فارسی همچنین معرفی فعالیت همراه با صداگذاری و افکت های زیبا در شبکه های اجتماعی و حضور در نمایشگاه ها.

تبلیغات اینترنتی در یک نگاه