نسخه نال قالب سایت چیست؟ قالب های طراحی سایت پس از تولید وارد بازار می شوند و به فروش می رسند. برای رقابت سایت های دانلود قالب نسخه نال شده آن را ( بدون لایسنس ) بر روی اینترنت قرار می دهند. قالب نال شده به معنی تغییرات در برنامه نویسی و کدنویسی سایت برای دور زدن برخی از دسترسی ها و در نهایت استفاده از قالب بدون نیاز به لایسنس است.

شرکت های تولید کننده سایت برای مقابله با ضرر و زیان فروش قالب های نال شده و یا دانلود رایگان آنها نسخه اولیه قالب ها را تکمیل نشده ارائه می دهند و در طی ماه ها باگ ها و نواقص آن را برطرف می سازند. قالب های نال شده همواره دارای باگ ها و مشکلات در کارکرد می باشند. شرکت های طراحی قالب بخش های مهم مانند فروشگاه آنلاین , فروم ها و … را در به روز رسانی های بعدی دیباگ می کنند تا افراد با دانلود قالب نتوانند از بخش های مهم سایت استفاده کنند.

توصیه می شود اگر می خواهید از تمامی امکانات قالب استفاده نماید و همواره آخرین نسخه قالب را دریافت نماید نسخه اورجینال آن را می توانید از طریق سایت ایتروز بخش قالب ها تهیه نماید. پس از مراجعه به بخش قالب ها می توانید قالب مورد نظر را مشاهده و در صورت نیاز نسخه نال شده آن را به صورت رایگان دریافت نماید و یا نسخه اورجینال را خریداری نماید.

منبع » وبلاگ ایتروز