تبلیغات

اینترنت پتانسیل تبلیغاتی بدون محدودیت

تبلیغ در گوگل

موتور جستجوگر گوگل بزرگترین مرجع کاربران برای جستجوی نیازهایشان می باشد. وب سایت هایی که در نتایج اول این موتور جستجو مشاهده شوند مورد علاقه کاربران قرار گرفته و از ترافیک بیشتری بهره مند می شوند همچنین مشاهده سایت در صفحه اول گوگل شانس فروش و معرفی کالا یا خدمات را به حد چشم گیری افزایش می دهد. سئو یکی از روش های رسیدن سایت در صفحه اول گوگل است اما کمترین زمان در رسیدن به صفحه گوگل تبلیغ در آن است.

تبلیغ در گوگل
تبلیغ کلیکی

تبلیغ کلیکی

شما می توانید با هر بودجه تبلیغاتی از طریق ایتروز در برترین سایت های فارسی ایران بنر خود را به نمایش درآورید. مشاهده بنر تبلیغاتی شما در سایت های معتبر علاوه بر افزایش ترافیک و فروش محصولات باعث افزایش اعتبار در کسب و کار شما می گردد. از ویژگی های تبلیغ کلیکی می توان به تبلیغ بر اساس منطقه جغرافیایی ، تبلیغ بر اساس موضوع و موارد دیگر اشاره نمود

تبلیغ بنری

ما مفتخریم بنر تبلیغاتی شما را در بیش از ۱۰۰ سایت برتر فارسی از جمله دیجی کالا ، آپارات ، رزبلاگ و غیره به نمایش درآوریم. تبلیغ بنری در برترین سایت های فارسی باعث افزایش فروش و معرفی خدمات می گردد. یکی از مزیت های تبلیغ بنری هزینه پایین آن نسبت به تبلیغات محیطی است.

تبلیغ بنری
ارسال ایمیل تبلیغاتی

ارسال ایمیل تبلیغاتی

یکی از قدیمی ترین و موثر ترین روش تبلیغات اینترنتی ارسال ایمیل تبلیغاتی می باشد. ارسال انبوه ایمیل در کمترین زمان و هدفمند در رشد کسب و کار شما تاثیر گذار است. سرورهای قدرتمند ایتروز امکان ارسال ایمیل بدون اسپم و دریافت در اینباکس را فراهم ساخته و شما را در این امر یاری می نماید.

تبلیغ در شبکه های اجتماعی

امروزه تلفن های هوشمند و تبلت ها نزدیک ترین وسائل ارتباطی با کاربران می باشد و استفاده از شبکه های اجتماعی به خصوص در ایران بسیار محبوب است. کاربران در طول شبانه روز بارها وارد شبکه های اجتماعی شده و وقت خود را صرف مشاهدات تصاویر و متن می کنند. این فرصت را از دست ندهید و کاربران را جذب شبکه های اجتماعی خود کنید.

تبلیغ در شبکه های اجتماعی