همراه شما در تجارت آنلاین

ارائه دهنده خدمات وب ، افزایش ترافیک ، توسعه سایت ، پشتیبانی و نگهداری

درباره ما

ایده تجارت روز با برند تجاری “ایتروز” و “آروکو” دارای نماد اعتماد از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مجوز رسمی از وزارت ارشاد جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز نموده است.
ایتروز بر این باور است بقا، رشد و توسعه در گرو برآوردن انتظارات به حق مشتریان و جلب رضایت آنهاست و این امر از طریق عرضه خدمات در بالاترین سطح کیفیت مطابق خواسته های مشتری میسر می شود. ایتروز با استراتژی مشتری مداری و بهره گیری از تیم علمی و نیروهای تحصیل کرده دانشگاهی اقدام به ارائه خدمات در سه بخش تبلیغات اینترنتی, بازاریابی اینترنتی و طراحی نموده است.

خدمات ما در یک نگاه :

خدمات وب : ارائه خدمات ثبت دامنه های بین المللی و آی آر همچنین ثبت هاست های پرقدرت لینوکس بر روی سرورهای داخل کشور.
طراحی : طراحی انواع سایت های داینامیک و استاتیک، طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل اندروید.
تبلیغات اینترنتی : تبلیغ در گوگل، درج آگهی تبلیغاتی، تبلیغات کلیکی، همکاری با بیش از ۱۰۰ سایت برتر ایران مانند دیجی کالا، آپارات، خبرگزاری فارس، میهن بلاگ، خبرآنلاین، خبرگزاری تسنیم، مشرق نیوز، ایسنا، نود و…
افزایش ترافیک : افزایش ترافیک سایت و شبکه های اجتماعی.
توسعه سایت : تولید محتوا و بازسازی سایت ها.
پشتیبانی و نگهداری : آنالیز و تحلیل همچنین مدیریت و نگهداری سایت.

چشم انداز :

ایتروز با بکارگیری از ایده های روز دنیا ( تلفیق فناوری و تبلیغات ) افق روشنی از شیوه های نوین پیاده سازی روش صحیح نسخه آنلاین کسب و کار در سطح مشاوره و اجرا برای مشتریان خود ترسیم می نماید.

پیام مدیریت :

در آینده پیش رو رسانه های اجتماعی جایگزین رسانه های جمعی شده، لذا همین امر باعث تغییر شگرف در تبلیغات و بازاریابی می شود. بدین واسطه معرفی خدمات و محصولات در عصر ارتباطات با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی به لازمه بهره مندی از شیوه های تبلیغات و بازاریابی اینترنتی میسر می گردد.

مهندس نصرالله عماد مستوفی

(رئیس هیت مدیره و مدیرعامل)

شبکه های اجتماعی

همراه مطالب تخصصی تجارت آنلاین در شبکه های اجتماعی ایتروز، برای دریافت مطالب ما را دنبال بفرماید